pondělí 15. srpna 2016

飛碟 色情

   Už je to nějakej pátek, co jsme sem nic nepřidaly. Nebylo to proto, že by jsme neměly čas, ale protože nás tohle už nebavilo. Přidávat primitivní články o jedné větě s fotkama, který má dneska každej bloger. Vyfotit se v +/- dobrým oblečení zvládne každej a proto chceme tento blog od základu změnit.
  Máme hodně nápadů, který se chystáme zrealizovat a bude to trochu víc ostřejší /  tohle je 1. článek, tak jsme to trochu mírnily, příště se těšte na něco extravagantnějšího.  /
Počítáme s tím, že se to hodně z Vás nebude líbit, ale tentokrát to neděláme pro spokojenost čtenářů, ale pro naše pobavení. Baví nás provokovat lidi a tak si říkáme proč to dělat tuctově a za účelem sledovanosti, když to můžem dělat i takto přisprostle :). Tím samozřejmě nechceme nikoho odradit, ale je to každýho věc, jak si to vezme a jak to pochopí. Bude to sranda.


  Fotky nebyly vůbec plánovaný, vznikly z nudy. Pobraly jsme to, co jsme měly po ruce a zkombinovaly to v tohle. 
  Zvolily jsme kožichy a pak už vlastně nic. Kalhoty nemáme a je nám to fuk. Chtěly jsme, aby kožichy s účesem působily elegantněji a celej elegantní nádech jsme rozbily těma disco-koulema na puse a silonkama pro lehký ženy :). 
  Jestli se ti to líbí a baví tě to,tak nás checkuj a jesli ne tak taky, bude to VOSTRÝ.


      HASTA LA VISTA, PUTAS 

6 komentářů:

 1. fotky krásný a vy dvě jste naprosto nádherný! A je super, že blogovat chcete pro sebe a ne pro publikum. Navíc ještě tak, aby se to líbilo vám a bylo to něco jiného! Držím palce :)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. líbí se mi to, je to zajímavý nápad:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 3. Už se těším na další extravaganci! Fotky jsou supr. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Rozhodne zaujímavý nápad :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne fotky a skvelý nápad kočky. :)

  http://rebelliouslily.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. Vy dve ste úplne krásne a určite je to dobrý nápad! :)
  Weirdhouse

  OdpovědětVymazat

Počet zobrazení stránky